Akademia Elfów - prywatny żłobek i przedszkole w Krakowie

Witamy na naszej stronie

Akademia Elfów to bezpieczny i kolorowy świat stworzony dla dzieci, w którym mogą spokojnie spędzać czas, a my pomagamy Rodzicom i Dziecku w trudnej chwili rozstania.

W ciągu pierwszych lat życia umysł dziecka kształtuje fundament, na którym wybuduje cały swój przyszły świat. Zafascynowani siłą i potrzebami dziecięcych umysłów, magią dziecięcej wyobraźni stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, poznawać świat, rozwijać się i realizować swoje potrzeby.

Zobacz cennik żłobka i przedszkola.


Aktualności

Najświeższe i najważniejsze informacje dotyczące naszego żlobka i przedszkola. Jeżeli nie chcesz przegapić ważnych informacji, zaglądnij tu!

 

Żłobek

Tu znajdziesz kompletne informacje dotyczące naszego żłobka. Informacje o zasadach naboru, cennik, galerię zdjęć oraz wiele innych jeszcze informacji - kliknij aby się dowiedzieć.

 

Przedszkole

Tu znajdziesz kompletne informacje dotyczące naszego przedszkola. Informacje o zasadach naboru, cennik, galerię zdjęć oraz wiele innych jeszcze informacji - kliknij aby się dowiedzieć.

 

Przyjaciele

Mamy wielu przyjaciół godnych polecenia. Są to sprawdzeni partnerzy, solidni i rzetelni. Koniecznie zajrzyj tu i zapoznaj się z nimi, warto!