Akademia Elfów - prywatny żłobek i przedszkole w Krakowie

Witamy na naszej stronie

Akademia Elfów to bezpieczny i kolorowy świat stworzony dla dzieci, w którym mogą spokojnie spędzać czas, a my pomagamy Rodzicom i Dziecku w trudnej chwili rozstania.

W ciągu pierwszych lat życia umysł dziecka kształtuje fundament, na którym wybuduje cały swój przyszły świat. Zafascynowani siłą i potrzebami dziecięcych umysłów, magią dziecięcej wyobraźni stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, poznawać świat, rozwijać się i realizować swoje potrzeby.

Zobacz cennik żłobka i przedszkola.

Kwota dofinansowania udzielanego przez
Gminę Miejską Kraków na rok 2018


W roku 2018 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku Gmina Miejska Kraków udzielać będzie dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką. Podstawowa kwota dotacji (dofinansowania) udzielanej przez Gminę Miejską Kraków wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.

Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w okresie otrzymywania dotacji zobowiązani jesteśmy do pomniejszania wysokości miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka (tzw. ”czesne”) o kwotę nie niższą niż kwota uzyskanej od Gminy dotacji. Miesięczna kwota, o jaką obniżone zostaną opłaty za opiekę wyliczona zostanie według wzoru: ilość godzin zapewnienia opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicami lub opiekunami prawnymi umowy) x 1,70 zł.

W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejsca Kraków udzielać będzie podmiotowi świadczącemu opiekę dodatkowej dotacji (dofinansowania) w wysokości 2,40 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Powyższa kwota nie będzie miała wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Jednocześnie informujemy, że dotacja (dofinansowanie) dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Biura ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków tel. 12 616-92-84, e-mail: bz.umk@um.krakow.pl.

Aktualności

Najświeższe i najważniejsze informacje dotyczące naszego żlobka i przedszkola. Jeżeli nie chcesz przegapić ważnych informacji, zaglądnij tu!

 

Żłobek

Tu znajdziesz kompletne informacje dotyczące naszego żłobka. Informacje o zasadach naboru, cennik, galerię zdjęć oraz wiele innych jeszcze informacji - kliknij aby się dowiedzieć.

 

Przedszkole

Tu znajdziesz kompletne informacje dotyczące naszego przedszkola. Informacje o zasadach naboru, cennik, galerię zdjęć oraz wiele innych jeszcze informacji - kliknij aby się dowiedzieć.

 

Przyjaciele

Mamy wielu przyjaciół godnych polecenia. Są to sprawdzeni partnerzy, solidni i rzetelni. Koniecznie zajrzyj tu i zapoznaj się z nimi, warto!